Apie

„Choice“ yra europinė iniciatyva, Hombat.eu tęsinys, kurios tikslas – skatinti labiau įtraukiančią mokyklos aplinką ir kovoti su netolerancija dėl lytinės tapatybės, lytinės raiškos, seksualinės orientacijos ir (arba) lyties požymių, kuri yra plačiai paplitusi Graikijoje, Bulgarijoje, Lietuvoje ir Rumunijoje.

„CHOICE“ taip pat remiasi internetine platforma „LiveWithoutBullying“ (livewithoutbullying.com), kuri siūlo apmokytų ekspertų pagalbą patyčias patiriantiems vaikams ir paaugliams, taip pat tėvams ir pedagogams.

Internetinėje platformoje vaikai ir suaugusieji gali naudotis atskiromis konsultavimo ir informavimo paslaugomis, pritaikytomis jų konkretiems poreikiams, teikiamomis anonimiškai ir nemokamai. Tuo pat metu pagal programą vykdomi informatyvūs ir edukaciniai veiksmai, kurių pagrindinis tikslas – didinti sąmoningumą, gilesnį patyčių reiškinio supratimą ir efektyvesnį jų valdymą.

Pagrindinis programos tikslas yra sukurti internetinę bendruomenę, kurioje visi jos nariai pagarbos ir supratimo dėka galėtų pasidalyti savo patyčių patirtimi ir nuomonėmis bei teikti paramą.